Local Seach Optimization Services

Yerel SEO

Yerel SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), işletmenizi çevrimiçi pazarlamak için inanılmaz etkili bir yoldur. İşletmelerin, ürünlerini ve hizmetlerini çevrimiçi olarak aradıkları zaman yerel müşterilere tanıtmasına yardımcı olur. Bu, bazıları standart SEO’da uygulananlardan büyük ölçüde farklı olan çeşitli yöntemlerle elde edilir. 

Yerel SEO, web sitenizi yerel listelerin en üstüne taşıyarak işletmenizin görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızdaki hedef müşteri demografisine ulaşmak için şirketinizi başlatacak özel olarak hedeflenmiş yerel sıralamalar aracılığıyla sitenize coğrafi olarak alakalı trafiğe ihtiyacınız vardır.

Ajansımız, doğru harici konum sinyallerinin yanı sıra gelen bağlantıları, sayfa içi ve sosyal sinyalleri göndermek ve işletmenize en alakalı konumlar hakkında Google'a sinyalleri incelemek için bulunduğunuz yere özel olarak uyarlanmış yerel bir SEO arama stratejisi sunar. İşletmenizin organik olarak büyümesini sağlayan daha güçlü bir müşteri tabanı oluşturmanıza olanak tanıyan pazarlama stratejileri kullanıyoruz.

Trafik kaynağını düzenli olarak kontrol ederek ve bilgileri doğruluk açısından sürekli olarak yeniden değerlendirerek yerel arama sonuçlarında daha yüksek sıralamalara ulaşmak için büyük çaba sarf ediyoruz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında profiller oluşturuyoruz ve hedef kitlelere faydalı bilgiler sağlıyoruz.

32,8%

Increase in online transactions

56,48%

Revenue increase

148%

Increase in organic traffic

46%

Increase in mobile traffic

Effective Local SEO Solutions

Ayrıca işletmenizin yalnızca masaüstü bilgisayarlarda değil mobil cihazlarda ve tabletlerde de yerel aramalarda görünmesini sağlıyoruz. Hedefimiz, yerel trafik rakiplerinizin üstünde olağanüstü listeler kazanmaktır.

Yaklaşımımızla, web siteniz kitlenizi doğru bir şekilde hedefleyecek ve bu da karlılığınızı önemli ölçüde artıracaktır. Ekibimiz, işletmenizin çevrimiçi girişlerini potansiyel müşteriler ve harita sistemleri için doğru ve optimize ederek bilgilerinize ve işletmenizin bulunduğu yere kolay erişim sağlar.

Effective Web Development Solutions

Our case studies

See all projects

Tell us about your project

Let us help you get your business online and grow it with passion

Get the best out of your online marketing budget and make you stay ahead of your competitors.

Testimonials

See all testimonials