Reputation Managment Services

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Sosyal Medya İçerik Yönetimi İle, çevrimiçi itibarınızı oluştururken görünürlüğü artırabilir, marka değeri oluşturabilir ve savunuculuk oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Sosyal Medya İçerik Yönetimi, arama motorlarında bir işletmenin itibarına yardımcı olarak çevrimiçi görünürlüğü artırmayı ve bir web sitesine ziyaretçi çekmeyi amaçlamaktadır. Sohbeti geliştirerek ve “etkileyiciyi etkileyerek” tartışmayı teşvik etmeye yardımcı olur. Çevrimiçi Sosyal Medya İçerik Yönetimi, marka ve anahtar kelime aramaları yoluyla pozitif marka ve anahtar kelime içeriği güdümlü arama sonuçlarını artırmak veya arama motorlarında görünen negatif içeriği dağıtmak için kullanılabilir.

Çevrimiçi itibarınızın tam bir yönetimini sunuyoruz ve sosyal izleme, çevrimiçi PR, negatif içerik filtreleme ve kaldırma, katılım ve sosyal medya içerik tanıtımı gibi çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Geniş medya iletişim ağımız, çevrimiçi dünyada marka olarak oluşturduğunuz her şeyin zamanını ve yerini bilmemizi sağlar. Bu şekilde her fırsattan yararlanılır ve tüm içerik fark edilebilir bir hedef kitle düşünülerek oluşturulur.

Geniş medya iletişim ağımız, çevrimiçi dünyada marka olarak oluşturduğunuz her şeyin zamanını ve yerini bilmemizi sağlar. Bu şekilde her fırsattan yararlanılır ve tüm içerik fark edilebilir bir hedef kitle düşünülerek oluşturulur.

Effective Web Development Solutions

İnternette gerçekleşen şirketiniz, ürününüz veya hizmetinizle ilgili geri bildirimleri yakalayan bir İtibar Yönetimi raporu sunuyoruz, ayrıca raporu olumlu ve olumsuz basında bölümlere ayırıyoruz. Arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) görünen negatif yorumları veya incelemeleri takip etmek, markanız için olumsuz bir itibar yaratır ve çevrimiçi satışlarınız ve sorularınız üzerinde önemli bir etkisi olabilir. Ekibimiz tüm İtibar Yönetimini çalıştırabilir ve yönetebilir, çünkü yayınları toplamak için gerekli tüm yazılım ve teknolojiler bunları veritabanımızda saklar.

Online yönetim

Sosyal Mansiyonlar İzleme

Negatif İçerik Filtreleme

Negatif İçerik Kaldırma

Our case studies

See all projects

Başarılı bir İtibar Yönetimi kampanyasının temeli, koşullarınızın ve hedeflerinizin derinlemesine bir değerlendirmesidir. Hizmetlerimizin her biri, ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize bağlı olarak ayrı ayrı kullanılabilir.

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Contact us today and we will help build your brand awareness, strengthen your authority and drive traffic to your website.

Testimonials

See all testimonials