Web Development Services

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Etkili bir sosyal strateji, işinizi büyütmenize, sosyal varlığınızı korumanıza ve kitleyle etkileşim kurmanıza yardımcı olabilir.

Neden Sosyal Medya

Artık bütün işletmelerin, kuruluşların sağlam bir şekilde sosyal medya yöneticiliğine ihtiyaç duymaktadır.Sosyal medya da sürekli büyüyen bir portföye ulaşmak satışları daha da yukarıya çıkaracağı gibi hem de var olan müşterilerin dikkatini daha da odaklanmaya yarayacak bir durum oluşturacaktır.Böyelikle marka olarak da büyük etkileşimler oluşmaya başlayacaktır.

Markanız ve kitleniz için özel olarak tasarlanan Sosyal Medya Pazarlama stratejilerini uyarlayacağız. Yeni müşteriler çekmeyi ve kârlılığınızı artırmayı amaçlayan diğer hizmetler arasında tam olarak desteklenen ve yönetilen sosyal programlar, içerik planlama (ve nesil), blog yazarı desteği ve video dağıtımı alacaksınız.

Sosyal Medya Hizmetlerimiz size markanın, ürünün veya hizmetin farkındalığının artmasına neden olan bilgileri bağlama ve paylaşma olanağı sunar. Sosyal Medya Reklamcılığının sonuçları, yeniden tweet'lerin, paylaşımların, yorumların, beğenilerin ve görüntülemelerin sayısına yansıyor. Sosyal Medya Pazarlaması, Facebook, Google+, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi en popüler sosyal medya platformlarından kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği teşvik eder.

Marka İzleme

İşletmenizin itibarını artırmanıza ve izlemenize ve insanların markanızı nasıl algıladığını öğrenmenize yardımcı olabiliriz.

Sosyal Medya Yarışmaları

Facebook, Twitter veya Pinterest içeriği kısa sürede trafiğinizi artırabilir. Uzmanlarımız markanız için en uygun içerik ve platform türünü belirlemenize yardımcı olabilir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimiz hesaplarınızı sizin adınıza yönetebilir ve kitlenizle etkileşim kurabilir.

Kurulum ve Özel Profil Tasarımı

Markanız ve kitlenizle rezonansa giren kaliteli içerik ve estetikle Sosyal medya profillerini oluşturur ve özelleştiririz.

Testimonials

Read all testimonials

Bize projenizden bahsedin ve dönüşüme başlayın

Ekibimiz, sosyal medya pazarlama, SEO ve çevrimiçi tanıtımınızın tüm potansiyelini açmanıza yardımcı olabilir!

Our case studies

See all projects