Web Design Services

Şirket çevrimiçi varlık analizi ve denetimi

Başarılı, dijital bir strateji, web sitenizin ve işletmenizin doğru analiz kurulumuna dayanır.

Eksiksiz şirket analizi

Eksiksiz bir şirket analizi ve denetimi, sitenizi ve kampanyanızın sektörünüzü net bir şekilde anlaması için yaptığı araştırmaları içerir. Ayrıca, ana rakiplerinize karşı pazardaki mevcut konumunuzu belirler.

Kapsamlı bir denetim, web sitenizin performansının önündeki olası engelleri belirler ve düzeltir ve daha geniş, dijital pazarlama çabalarınız için temel oluşturmanıza yardımcı olur. Eksiksiz analiz, kapsamlı tasarım önerileri, içerik pazarlama stratejileri ve iş ihtiyaçlarınızın ve hedeflerinizin desteğini garanti eden bir plan sunar. Ayrıca, kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyalarınızda önemli bir rol oynayan uygun amaç ve hedefler belirlememize ve tanımlamamıza olanak tanır.

Effective Web Development Solutions

Çevrimiçi etkinlikleri için hedefler ve hedefler belirlerken müşterilerimizle yakın çalışıyoruz. Uzman ekibimiz, işinizin, müşterilerinizin ve rekabetinizin doğru analizi için sektörde test edilmiş çok çeşitli araçlar, kaynaklar ve teknikler kullanır. Analiz ve denetimimizin sonunda, bulgularımız hakkında, atılacak sonraki adımlar hakkında açık ve bilgili öneriler içeren kapsamlı bir rapor sunuyoruz.

Sürekli performans stratejisi

Raporlarımızda sunulan bilgiler size tam şeffaflık sağlar ve daha sonra devam eden, performans optimizasyon stratejinizi geliştirebilir.

Davranışı optimize eden projeler

Kurumsal teknoloji ile davranışı optimize ederken projeleri etkili bir şekilde planlayabiliyoruz. Hepsi, müşterilerimizin her birinin iş ihtiyaçlarını ve ticari hedeflerini karşılamak için mümkün olduğunca etkili olacak şekilde uyarlanmıştır.

Effective Web Development Solutions

We offer real time analytics, in-page analytics, market analysis, content auditing, competitor auditing, customer auditing, and influencer analysis. We also create “personas”, which is an effective way to understand the needs of your users while prioritizing the features and functionality of your personalized strategy for success. Some of the useful features within our analytics program include: custom filters, automated tasks, event tracking, funnel visualization, assisted conversions, visitor flow, reverse goal paths, plus many more services dependent on what your company requires.

21

Companies analyzed

12

Market analysis

16

Content auditing

10

Customer auditing

13

Event tracking

15

In-page analyticsAccounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

Sub-domains

SINGLE LICENSE

$29

ONE TIME FEE

10 user accounts

Free 30-day trial

200 projects

No encryption

100 MB Storage

10 custom domains

100 sub domains

DEVELOPER LICENSE

$49

ONE TIME FEE

100 user accounts

Free 30-day trial

500 projects

SSL encryption

1000 MB Storage

100 custom domains

500 sub domains

PREMIUM LICENSE

$99

ONE TIME FEE

500 user accounts

Free 30-day trial

Unlimited projects

SSL encryption

5000 MB Storage

500 custom domains

1000 sub domains

ENTERPRISE LICENSE

$199

ONE TIME FEE

1000 user accounts

Free 30-day trial

Unlimited projects

SSL encryption

Unlimited Storage

Unlimited custom domains

Unlimited sub domains

Our web design projects

See all projects

Tell us about your project

Let us help you get your business online and grow it with passion

Get a professional analysis/audit of your online marketing and branding strategy tailored specifically to meet your needs.

Testimonials

See all testimonials