Web Design Services

Satış Ortaklığı Yönetimi

Reklamveren, yayıncı ve müşteri arasındaki ilişki, bağlı kuruluş pazarlamasının altında yer alır.

Satış Ortağı Pazarlaması, bir ziyaretçiyi yönlendirmek için bir satış ortağını ödüllendirmek veya bir müşteri satın alma veya bir bültene abone olma gibi istenen bir işlemi gerçekleştirdiği için bir müşteriyi ödüllendirmekten oluşan bir çevrimiçi reklamcılık biçimini tanımlamak için kullanılan terimdir. Affiliate Marketing, bir bakıma sayfanız için ücretsiz tanıtım olarak kabul edilebilir - müşterileri sizinkinden satın almaya yönlendiren ilgili web siteleri ağı.

Satış ortağı kampanyaları, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Tıklama Başına Ödeme (PPC) kampanyaları, e-posta pazarlama desteği ile birleştirildiğinde ve zamanında araştırma süreçleri / büyükleri nedeniyle seyahat, perakende ve hizmet endüstrileri için çok uygun olduğunda en iyi sonuçlara sahiptir. -hacim satışları.

Etkili Affiliate Marketing bir şey yapışmasını ümit ederek farklı web sitesi sahiplerine bir sürü bağlantı atmıyor. Üçüncü taraf web siteleri, güvenilir sayfalara sahip araştırma endüstrisi ile ilgili web siteleri ile uzun vadeli ilişkiler geliştirmek ve web siteniz için kaliteli, dönüştürülmüş trafik sağlayacak değerli bir ortaklık ağı oluşturmak için iyi planlanmış, belirlenmiş bir çabadır.

Buna ek olarak, başarılı Satış Ortağı Pazarlaması, özellikle satışlarda bir düşüşün olduğu zamanlarda komisyon değerleriyle esnek olma yeteneği gibi bazı iş özelliklerini de içerir, çünkü daha yüksek bir komisyon satış ortaklarının sizin için daha fazla çalışmasını sağlayacaktır.

14

Affiliate Marketing Campaigns

14

Affiliate monitoring

8

Recruiting new affiliates

9

Selection of affiliate networks

3

Affiliate Rewards Program Management

9

Banner creation

Our case studies

See all projects

Bağlı kuruluş yönetim ekibimiz, rakiplerinizi geride bırakmanıza yardımcı olmak için markanız, teklifiniz ve ürünleriniz hakkında net bir anlayış oluşturabilir. Sizi, size en uygun yerleşimi sunarken ve gerçek satış hacimleri oluştururken, sizin için en uygun çoklu ağlar, sektörler ve yayıncılarla bağlayabilmemiz için gerekli teknik ve stratejik deneyime sahibiz.

Kararlaştırılan son tarihte komisyon ödediğinizden emin olarak bağlı kuruluş sitelerinizle güvene dayalı bir ilişki sürdürmeniz de önemlidir. Başarılı bir kampanyanın anahtarının, markanıza güven duymalarına yardımcı olmak için bağlı kuruluşlarınızla güçlü bir ilişki sürdürmek olduğuna inanıyoruz. Profesyonel eğitimli uzmanlarımızın performansınızı ve performansa dayalı bir model dahilinde satışlarınızı ve potansiyel satışlarınızı artırmak için diğer üst düzey kuruluşlarla yenilikçi stratejiler ve ilişkiler kullanmasının nedeni budur.

Tell us about your project

Let us help you get your business online and grow it with passion

We can manage all aspects of an affiliate campaign for your business and know how to get affiliates motivated to sell your product. We know which affiliate networks are the best for your industry and we know how to build relationships that will lead to increased coverage of your product on these affiliate sites.