ÖLÇÜMLEME

Let us help you grow your business through the web

Tıp endüstrisinin nanoteknolojideki liderlerinden Plainst Technologies, mevcut müşteri tabanlarını kullanırken site satışlarını artırma stratejilerinin çevrimiçi olarak görüntülenmesini istedi.

Achieved a Click Through Rate of 0.09% generating a number of new sales
In the first month of activity the Cost Per Action was reduced by 20%
Return on Investment of 272%
Social shares by network

Meydan okuma

Mevcut ziyaretçileri fazla hedeflemekten kaçınmak için.

Çözüm

Kullanıcıların en son gördükleri ve en çok izledikleri tura göre yeniden hedeflenmelerini sağlayan dinamik olarak yenilikçi bir dijital medya paketi. Bu, potansiyel kitlelere mevcut ve en popüler turu göstererek erişimi artırmak için bağlamsal bir kampanya başlatılarak yapıldı. Buna ek olarak, aşırı maruz kalmayı önlemek için her bir kullanıcıya özgü günlük ve ömür boyu sıklık sınırları uyguladık.

Sonuçlar

Bir dizi yeni satış sağlayan% 0,09'luk bir Tıklama Oranı (TO) elde ettik. Kampanyanın ilk açılış ayında, İşlem Başına Maliyet (EBM)% 20 azaltılarak müşterinin hedefi aşıldı. Şubat 2013, (hem dinamik yeniden hedefleme hem de potansiyel arama kampanyası tarafından üretilen) tıklama sonrası gelirinin% 272'lik bir Yatırım Getirisi (YG) sağladı.

0.09% CTR

20% less CPA

272% ROI

Müşterimizden Gelen

“Bu adamlar, organizasyonumuzla o kadar güçlü bir ilişki kurmuşlar ki, onları BT departmanımızın bir uzantısı olarak görüyoruz. Her zaman mükemmel hizmetin sadece bir telefon görüşmesi veya e-posta uzakta olduğunu ve her zaman sağladıkları aynı düzeyde dikkatimizi alacağımızı biliyoruz.

E-posta ile yeni çalışmaları alın:

Hizmetlerimiz

Tüm Hizmetlerimiz