Mutlak Bağlantılar ve Göreli Bağlantılar – SEO Değeri

No Comments

Mutlak bağlantılar ve göreli bağlantılar arasındaki tartışma SEO dünyasında yaşamaya devam ediyor. Her birinin bireysel önemi tartışıldı, ancak yaygın olarak mutlak bağlantıların göreceli bağlantılardan daha iyi SEO değeri sağladığı kabul edilir.

Birçoğu, mutlak bağlantıların arama motorları sayfanızı dizine eklediğinde dağınık olma potansiyeline sahip olduğuna inanır. Gerçekten bir fark yaratmamalı, ancak birçoğu bunun yeterli bir sebep olduğu sonucuna varıyor.

Ayrıca, içerik kazıyıcılar ve RSS hizmetleri içeriğinizi meşru olarak “yeniden kullanabilir” (veya değiştirmeyebilir). Her iki durumda da, sitenize uygun bir geri bağlantı ilişkilendirilmemeli mi? Bu durum mutlak bağlantıları desteklemektedir. Bu küçük bir argüman olmasına rağmen, yine de dikkate almaya değer.

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

More from our blog

See all posts

Leave a Comment