Email Marketing

E-posta pazarlama

Yeni müşterilerin verimli ve etkili bir şekilde katılımını sağlama çabalarında ürün ve hizmetlerin reklamının yapılmasına yardımcı olmak için kitlenizin her bir segmenti için özel pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz.

E-posta pazarlama, hedef kitlenizle etkili bir bağlantı sağlar ve size en iyi yatırım getirisini sağlar. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize ulaşın ve şirketinizin en son fırsatlarından ve haberlerinden haberdar olun.

Pazarlamacılar, e-postanın özellikle YG ve uzun vadeli karlı ilişkiler geliştirmek için iş için bir anahtar olduğunu kabul ediyorlar. Kişiselleştirilmiş, bölümlere ayrılmış ve hedeflenen bir e-posta pazarlama kampanyası, marka bilinirliği ve dönüşümleri artırmak için önemlidir.

Uzmanlarımız, mümkün olan en iyi marka katılımını sağlamak için araçlar, strateji, uygulama ve sonuç takibi kullanır.
Şablon tasarımından izleme ve raporlamaya kadar eksiksiz e-posta pazarlama stratejinizle ilgilenebiliriz.

En İyi E-posta Pazarlama Stratejisi

Ekibimiz, tanımlanan hedef kitleleri çekmek ve bilgi ihtiyaçlarını belirlemek için en iyi stratejiyi geliştirecektir.

E-posta Pazarlama Kampanyaları

Ekibimiz, kitlenizle iletişim kurmak için bir e-posta şablonu tasarlamaya, oluşturmaya ve sunmaya hazırdır. Ayrıca, satış ve kârlılığınızda önemli değişiklikler sağlamak için e-posta pazarlama kampanyanızı yönetebilirsiniz.

E-posta Şablonu Tasarımı

Yenilikçi tasarımlarımız ve çözümlerimiz uyumludur ve e-posta teslimini artırır. Profesyonel tasarımcılarımız mesajınızı canlandırır ve hedef kitlenizin markanızla etkileşimini artırır.

İzleme ve Raporlama

Kampanyanızın, e-postanızı sitenize tıklayan, tıkladıkları ve kimin dönüşüm sağladığı gibi temel yönleri hakkında ayrıntılı raporlar alın.

Bireysel olarak uyarlanmış içerikle başlayarak uçtan uca e-posta kampanyası ve programcı yönetimine kadar her şeyi ele alıyoruz.

Çalışma Sürecimiz

Tüm Projeler

E-posta pazarlama hizmetlerimizi seçerek çevrimiçi varlığınızı artırın. Ödüllü formülümüz strateji, uygulama ve izlemeyi birleştiriyor.

30

Active Email Campaigns

99

Email Template Design

18

Email Marketing Clients

14

Tracking & Reporting Parameters

Projenizi Bize Bildirin

İşletmenizi donanımlı hale getirelim ve rakipleriniz arasında büyümenize yardımcı olalım.

Size özel olarak oluşturduğumuz stratejiler ile işletmeniz için en etkili çözümleri üretelim.

Kullanıcılarımız

Tümünü Gör