Web Design Services

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO), gerçek müşterilere dönüştürülen site ziyaretçilerinin oranını artırarak site performansını destekler. CRO, web sitenize gelen trafik miktarını artırmak zorunda kalmadan satışları, Tıklama oranlarını ve diğer tanımlanmamış hedefleri artırmaya da yardımcı olur.

Dönüşüm oranı sonuçları, yürüttüğünüz her trafik kaynağı ve kampanyadan elde edilen YG'yi de etkiler; dönüşüm oranınız ne kadar yüksek olursa, YG'niz o kadar iyi olur.

CRO, web sitenizin değerini her ziyaretçiye artırarak dijital pazarlamanın neredeyse tüm yönlerini geliştirir. Sürekli değişiklik, CRO'nuzdaki kalıcı iyileştirmelerden kaynaklanır ve test tamamlandıktan sonra uzun sürer. Bu şekilde, bugünden dört yıl sonra tamamen yeni bir web sitesi oluşturmaya karar verseniz bile, şu anda yürütülen tüm testlerin sonuçlarını koruyabilir ve kullanabilirsiniz. Bilgiler, bir sonraki girişiminiz için yararlı olan optimal uygulamaların bilgi bankası olacaktır.

CRO teknikleri

A / B Bölünmüş Test

Daha iyi web sitesi yatırım getirisi

İşbirliğimizin başlangıcında etkili iletişimin, gelir, müşteri sadakati ve genel pazar payı artışı için ölçülebilir ancak spesifik hedefler sağlayacak bir “test yolu” yaratmamıza olanak verdiğine inanıyoruz.

Effective Copyrighting

Sürekli araştırma, iddialı gelişim, titiz testler ve titiz raporlamalar yoluyla kalıcı hedeflere ulaşmaya odaklandık. Uzman ekibimiz, müşterilerin katılımını ve dönüşüm oranını artırmak için stratejiler geliştirirken kullanıcıların web sitenizle etkileşime girme yollarını ayrıntılı bir şekilde analiz edecektir.

Çalışma Sürecimiz

Tüm Projeler

Ziyaretçilerin sitenizde istediklerini yapmalarını sağlamanıza yardımcı oluyoruz, ekibimiz sitenizi optimize etmeye ve dönüşüm oranlarını artırmaya yardımcı olarak işiniz için uzun vadeli etkili bir CRO stratejisi sağlamaya hazır.

21

CRO

15

Design Update

9

Website Redesign

17

A/B Split Testing

6

Website Flow Redesign

11

Adding Social Sharing

CRO analistlerimiz, en hızlı ve en etkili kararları almak için veri toplamak ve görselleştirmek için sektördeki en iyi araçları kullanır. Bunu ayrıca, her yerinde test oluşturulduğunda web sitesi kodunuzu güncellemenize veya üzerinde değişiklik yapmanıza gerek kalmayacak şekilde yaparız.

En etkili CRO teknikleri, A / B ayrık testi, çok değişkenli testin yanı sıra site düzeni, yakınlık, renk, alanlar ve yolculuk yollarındaki değişiklikler gibi çeşitli diğer yöntemleri de sunuyoruz. Yukarıdakilerin hangi kombinasyonunun en yüksek dönüşüm oranını sağladığını belirleyene kadar tüm bu bilgileri kullanıyoruz.

Test odaklı bir yaklaşım kullanarak, şirketinize özgü en iyi sonuçları aldığınızdan emin oluruz. Ekibimiz, daha fazla ziyaretçinizi dönüştürülmüş müşterilere dönüştürmek için neyin işe yarayıp neyin yaramadığını kontrol ederek (ve yeniden kontrol ederek) web sitenizin tüm yönlerini sürekli olarak test edecek ve geliştirecektir.

Projenizi Bize Bildirin

İşletmenizi donanımlı hale getirelim ve rakipleriniz arasında büyümenize yardımcı olalım.

Size özel olarak oluşturduğumuz stratejiler ile işletmeniz için en etkili çözümleri üretelim.

Kullanıcılarımız

Tümünü Gör