Digital Consultancy Services

Dijital Danışmanlık

Müşterilerimiz için, ölçülebilir bir Yatırım Getirisi (YG) sağlayan öncelikli, uygun maliyetli çözümler tanımlamaya yol açan dijital stratejileri şekillendirmeye yönelik bir yaklaşım geliştirdik.

Dijital Danışmanlık, temel ticari hedeflerinizi gerçekleştirmeye odaklanan sıkı, dijital bir strateji tanımlamayı amaçlamaktadır. Profilinizi yükseltmek, geliri artırmak, verimliliği artırmak, maliyeti düşürmek, personelinizi eğitmek ve müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmak herhangi bir şirketin başarısı için hayati önem taşıyan iş önceliklerinden sadece birkaçıdır. Düşük getiri için fazladan para harcamaktan kaçınmak için karmaşık ama etkili bir stratejiye ihtiyacınız vardır.

Dijital Danışmanlık, işleri için tamamen dış kaynak kullanmak istemeyenler için paha biçilmez bir seçenektir. Kurum içi ekiplere eğitim ve geliştirme yardımı sağlamanın yanı sıra bazı geçici görevleri kaldırmaya da yardımcı olabilir.

Günümüzün önde gelen dijital ve yaratıcı çözümlerini sunma konusundaki derin endüstri bilgi ve tecrübemizle gurur duyuyoruz. Müşterilerimize, bekledikleri olağanüstü sonuçları sürekli olarak sunan endüstriyel, teknik ve yaratıcı deneyim sağlıyoruz.

Effective Digital Consultancy Strategy

Dijital danışmanlarımız ürününüz, hizmetiniz, müşterileriniz, şirket ihtiyaçlarınız ve / veya iş hedefleriniz hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmak için sizinle ve ekip üyelerinizle grup görüşmeleri yapabilir. Uzmanlarımız dijital teknolojilerinizin etkisini ve etkinliğini değerlendirebilir ve hatta rakiplerinizin ne yaptığını araştırabilir. Ekibimiz daha sonra çevrimiçi başarı stratejinizin daha fazla ölçülmesi ve değerlendirilmesi için KPI'ları belirleyebilir. Ayrıca bütçenize, zaman kısıtlamalarınıza ve iç kaynaklarınıza en uygun etki ve etkinliği sağlayacak çözümleri şekillendirme ve önceliklendirme çalışmalarına da katılırlar.

Bahsedilen hizmetlerimize ek olarak, profesyonel ekibimiz, tüketici kişilerini profilleyerek, müşteri davranışlarını izleyerek ve tüketicilerin markanızla nasıl etkileşime girdiğini gözlemleyerek şirketiniz hakkında fikir oluşturabilir. Bu araştırma, müşterileriniz için hangi marka temas noktalarının önemli olduğunu ve “tüketici yolculukları” boyunca onları nasıl etkileyebileceğimizi daha iyi anlamamızı sağlıyor.
Hizmetlerimizin her birini ayrı ayrı veya Dijital Danışmanlık kapsamındaki diğer hizmetlerle birlikte sağlayabiliriz.

Effective Digital Consultancy Strategy

Our case studies

See all projects

Projenizi Bize Bildirin

İşletmenizi donanımlı hale getirelim ve rakipleriniz arasında büyümenize yardımcı olalım.

Size özel olarak oluşturduğumuz stratejiler ile işletmeniz için en etkili çözümleri üretelim.

Kullanıcılarımız

Tümünü Gör